Oversikt Utvalg for tillitsvalgte (UTV)

De tillitsvalgte i offentlige etater hvor det er ansatt tannleger (staten, fylkeskommunene og helseforetakene) er NTFs førstelinjetjeneste overfor medlemmer som har behov for bistand.

De tillitsvalgte gjennomfører bl.a. et selvstendig lønnsoppgjør for om lag 1550 medlemmer hvert år. For mer informasjon om UTVs arbeid og sammensetning, se Reglement for NTFs sentrale forhandlingsutvalg (SF) og lokale tillitsvalgte i tariffbund

Under finner du liste med kontaktinformasjon for Utvalg for tillitsvalgte (UTV) for de ulike områdene

Kontaktinformasjon UTVer - fylker

Navn

E-post

Mobil

Verv

Område

Förster Andreas

andreas.forster@agderfk.no

40043727

Leder

Agder

Indridadottir Lill Terese

Lill.Terese.Indridadottir@agderfk.no

90141801

Nestleder

Agder

Haugstad Anita

anita.haugstad@agderfk.no

92684941

Styremedlem

Agder

Jensen Martine

martine.jensen@hotmail.com

91751435

Styremedlem

Agder

Stanojevski-Filinas Silvana

silvanasf@live.com

40083683

Varamedlem

Agder

Buestad Ellen

ellen@buestad.net

98008989

Varamedlem

Agder

Olseng Karianne Daae

kaolseng@online.no

99579198

Leder

Akershus

Taso Selma

selmataso@gmail.com

41192557

Styremedlem

Akershus

Burmester Melina Grigoriou

melina.grigorio@gmail.com

40550550

Styremedlem

Akershus

Kowalska Edyta

edyta.kowalska@gmail.com

91520670

Styremedlem

Akershus

Flatåker Birgit Moen

birgit971@gmail.com

97158511

Leder

Buskerud

Paulsrud Elin

elinpau@hotmail.com


Styremedlem

Buskerud

Dahl Ragnhild Aglen

ragnhildaf@hotmail.com

99508151

Styremedlem

Buskerud

Lie Trond Arild

trondlie@hotmail.com

91157781

Leder

Finnmark

Olsen Tage

tage.andre.olsen@ffk.no

41122132

Styremedlem

Finnmark

Arntzen Guro

guro.arntzen@ffk.no

95038206

Styremedlem

Finnmark

Ellingsen Øivind Grønnerud

oivind.g.ellingsen@innlandetfylke.no

97740483

Leder

Innlandet

Magnusson Annika

annika.magnusson@innlandetfylke.no

99234905

Nestleder

Innlandet

Sjaastad Møllerløkken Lene K.

lene.mollerlokken@innlandetfylke.no

92436163

Styremedlem

Innlandet

Bolte Anke

anke.bolte@innlandetfylke.no

41164017

Styremedlem

Innlandet

Løken Ragnhild Henriksen

tann.henriksen@gmail.com

95063874

Styremedlem

Innlandet

Liaset Louise Frostad

louise.liaset@gmail.com

99251549

Leder

Møre og Romsdal

Vilde Renate Olsen

olsen_vilde@hotmail.com

91574747

Styremedlem

Møre og Romsdal

Håskjold Maria

maria.haskjold@mrfylke.no

93054602

Styremedlem

Møre og Romsdal

Nyløy Karoline

karnyl91@gmail.com

97090386

Styremedlem

Møre og Romsdal

Bleie Birgitte Storegjerde

birgitte_sb@hotmail.com

40048052

Varamedlem

Møre og Romsdal

Fauske Torbjørn

torbjoernfauske@gmail.com

41221443

Leder

Nordland

Danzinger Asta T.

ad.ta@nfk.no

90067779

Styremedlem

Nordland

Lunding Sigrid B.

siglun@nfk.no

90187439

Styremedlem

Nordland

Nilsen Kine Bang

kinebang@hotmail.com

91768757

Varamedlem

Nordland

Helbostad Connie Vian

conhel@nfk.no

93828000

Varamedlem

Nordland

Jæger Elisabeth Urdahl

elisabeth.urdahl.jaeger@hel.oslo.kommune.no

92427796

Leder

Oslo

Halvorsen Carina Bigum

bigumcarina@gmail.com

95777673

Nestleder

Oslo

Asid Saira

saira_asid@hotmail.com

93664169

Styremedlem

Oslo

Akhtar Saba

saba_91@live.no

97727284

Styremedlem

Oslo

Saeed Amna Unaza

amnaunaza@hotmail.com

96854646

Styremedlem

Oslo

Sogn Ingunn M. Fredsted

ingunnfredsted@gmail.com

92086383

Styremedlem

Oslo

Dale Christiane Howlid

christiane.howlid.dale@throg.no

41248770

Leder

Rogaland

Svellingen Rolf Andre

rolfandre@hotmail.com

99628222

Styremedlem

Rogaland

Reichhelm Inken

inken.reichhelm@freenet.de


Styremedlem

Rogaland

Skjefrås Anne

anne.skjefraas@throg.no

93641109

Varamedlem

Rogaland

Høiland Torill Christina

torill_194@hotmail.com

47500009

Varamedlem

Rogaland

Zamfirov Petko

petko.zamfirov@gmail.com

40142826

Leder

Telemark

Shamsolebad Hoda

hoda1203@gmail.com

90173954

Styremedlem

Telemark

Synstnes Svanhild

svanhild.synstnes@vtfk.no

41619363

Styremedlem

Telemark

Ceranka-Johnsen Anastasia

anastasiajohnsen@gmail.com

40204203

Styremedlem

Telemark

Johansen Charlotte

charlotte@ljohansen.com

48246013

Leder

Troms

Hansen Arianne Holmgren

123arianne@gmail.com

99568865

Styremedlem

Troms

Løvheim Torunn

torunn.lovheim@tromsfylke.no

91322350

Styremedlem

Troms

Dahl Marthe Emilie

marthe_emilie_@hotmail.com

92444616

Styremedlem

Troms

Arnesen Stine

stine.arnesen90@gmail.com

48256699

Styremedlem

Troms

Melin Nils Henrik

nilshenrikm@yahoo.no

41980645

Styremedlem

Troms

Lilleengen Stine-Marie I.

s.lilleengen@tromsfylke.no

91698061

Styremedlem

Troms

Lægreid Solveig Jenssen

solveigjl@gmail.com

90515217

Varamedlem

Troms

Ellingsen Stig Aanerød

stig.aa.ellingsen@gmail.com

41362017

Varamedlem

Troms

Hanssen Miriam W.

miriam.hanssen@hotmail.com

45833013

Varamedlem

Troms

Rønne Tuva Nergård

tuvro@trondelagfylke.no

98019945

Leder

Trøndelag

Tessem Stein

stete@trondelagfylke.no

99707494

Styremedlem

Trøndelag

Kristoffersen Renate Messelte

rekristo@hotmail.com

41233660

Styremedlem

Trøndelag

Darmograi Tetyana

tetyanadarmograi@yahoo.com

45697187

Styremedlem

Trøndelag

Førde Charlotte Østerbø

charlotteoforde@gmail.com

95971267

Styremedlem

Trøndelag

Otnes Ingrid

ingridotnes@gmail.com

90181604

Varamedlem

Trøndelag

Sellæg Anette

anette_s90@hotmail.com

41672577

Varamedlem

Trøndelag

Karagöz Ali R.

ali.riza.karagoz@vestfoldfylke.no

97468638

Leder

Vestfold

Beisland Kathinka Stene

kathinkabeisland@gmail.com

41507152

Styremedlem

Vestfold

Khan Amerin

amrin__@hotmail.com


Styremedlem

Vestfold

Damler Charlotte

charlotted_93@hotmail.com

95865111

Styremedlem

Vestfold

Lindner Stefan

stefan.lindner@vlfk.no

94892811

Leder

Vestland

Sortland Øystein

oysteinland@hotmail.com

97734952

Styremedlem

Vestland

Halsne Elisabeth

ehalsne82@hotmail.com

92029521

Styremedlem

Vestland

Lorentzen Mette

mette.lorentzen@outlook.com

90076298

Styremedlem

Vestland

Solheimsnes Kjersti Gro

Kjersti.gro.solheimsnes@vlfk.no

92491108

Styremedlem

Vestland

Nunes Ivana Pereira

ipenunes@gmail.com

97141154

Styremedlem

Vestland

Schlaeger Daniel

schlaegerdaniel@googlemail.com

48007963

Styremedlem

Vestland

Engan Grete Olin Nesvåg

greteoengan@hotmail.com

97532115

Varamedlem

Vestland

Huseklepp Frøydis Berg

froydis.berg@hotmail.com

97691510

Varamedlem

Vestland

Otterlei Natalie Therese

natalie.therese.otterlei@vlfk.no

90594789

Varamedlem

Vestland

Njærheim Marius

marius.11@hotmail.com

45469714

Varamedlem

Vestland

Wasenius Christine

christinew@viken.no

97719898

Styremedlem

Østfold

Agnalt Reidun

reidunag@viken.no

90542806

Styremedlem

Østfold

Kontaktinformasjon UTVer - andre

Navn

E-post

Mobil

Verv

Område

Haug Sivakami Rethnam

sivakami.haug@uib.no

92695212

Leder

UiB

Singh Preet Bano

p.b.singh@odont.uio.no

45256324

Leder

UiO

Treider Anne Kristin

Anne.kristin.treider@gmail.com

95802713

Styremedlem

UiO

Fjeld Katrine Gahre

katrine.gahre.fjeld@hotmail.com

95213837

Styremedlem

UiO

Strøm Kjetil

tannlegestrom@gmail.com

99582255

Styremedlem

UiO

Gussgard Anne Margrete

anne.m.gussgard@uit.no

48092448

Tillitsvalgt

UiT

Tunes Kristine

kristine3399@yahoo.no

92619216

Leder

Forsvaret

Isdahl Maiken Hellem

aiken_isdahl@hotmail.com

97072041

Varamedlem

Forsvaret

Eggum Erland

erland.eggum@lyse.net

95894220

Tillitsvalgt

Helfo

Lofstad Marianne

mariannelofstad@hotmail.com

99627616

Tillitsvalgt

Helse Sør-Øst

Stenhagen Kjersti Refsholt

kjerstistenhagen@gmail.com

99702879

Tillitsvalgt

Helsedirektoratet

Ulseth Pedersen Neiden Elen

elenup@gmail.com

90553790

Tillitsvalgt

Lovisenberg

Mulic Aida

a.g.mulic@odont.uio.no

99628363

Tillitsvalgt

NIOM

Pham Vivian Tram

vivian.tram.pham@sio.no

95922011

Tillitsvalgt

SiO

Nunes Ivana Pereira

ivana.pereira.nunes@vlfk.no

97141154

Tillitsvalgt

TkVestland

Kristensen Karin Helene

khlk92@hotmail.com

90534858

Tillitsvalgt

TkMN

Torabi-Gaarden Roya

royagaa@online.no

93218273

Tillitsvalgt

TkNN

Agnalt Reidun

reidunag@viken.no

90542806

Tillitsvalgt

TkØ

Innholdet er kun tilgjengelig for innloggede medlemmer

Sist oppdatert: 8. februar 2024