Oversikt Utvalg for tillitsvalgte (UTV)

De tillitsvalgte i offentlige etater hvor det er ansatt tannleger (staten, fylkeskommunene og helseforetakene) er NTFs førstelinjetjeneste overfor medlemmer som har behov for bistand.

De tillitsvalgte gjennomfører bl.a. et selvstendig lønnsoppgjør for om lag 1550 medlemmer hvert år. For mer informasjon om UTVs arbeid og sammensetning, se Reglement for NTFs sentrale forhandlingsutvalg (SF) og lokale tillitsvalgte i tariffbund

Under finner du liste med kontaktinformasjon for Utvalg for tillitsvalgte (UTV) for de ulike områdene

Kontaktinformasjon UTVer - fylker

Navn

E-post

Mobil

Verv

Område

Förster Andreas 

andreas.forster@agderfk.no

40043727

Leder

Agder

Indridadottir Lill Terese

Lill.Terese.Indridadottir@agderfk.no

90141801

Nestleder

Agder

Haugstad Anita

anita.haugstad@agderfk.no

92684941

Styremedlem

Agder

Jensen Martine

martine.jensen@hotmail.com

91751435

Styremedlem

Agder

Stanojevski-Filinas Silvana

silvanasf@live.com

40083683

Varamedlem

Agder

Buestad Ellen

ellen@buestad.net

98008989

Varamedlem

Agder

Ellingsen Øivind Grønnerud

oivind.g.ellingsen@innlandetfylke.no

97740483

Leder

Innlandet

Magnusson Annika

annika.magnusson@innlandetfylke.no

99234905

Nestleder

Innlandet

Sjaastad Møllerløkken Lene K.

lene.mollerlokken@innlandetfylke.no

92436163

Styremedlem

Innlandet

Bolte Anke

anke.bolte@innlandetfylke.no

41164017

Styremedlem

Innlandet

Sondre Knut Alvheim

sondre.knut.alvheim@innlandetfylke.no

94024290

Styremedlem

Innlandet

Løken Ragnhild Henriksen

tann.henriksen@gmail.com

95063874

Styremedlem

Innlandet

Liaset Louise Frostad

louise.liaset@gmail.com

99251549

Leder

Møre og Romsdal

Bjerkeset Gunnhild B. Farstad

gunnhild.bjerkeset@gmail.com

99697929

Styremedlem

Møre og Romsdal

Bosse Eva

eva.bosse@me.com

93811245

Styremedlem

Møre og Romsdal

Håskjold Maria

maria.haskjold@mrfylke.no

93054602

Styremedlem

Møre og Romsdal

Nyløy Karoline

karnyl91@gmail.com

97090386

Styremedlem

Møre og Romsdal

Bleie Birgitte Storegjerde

birgitte_sb@hotmail.com

40048052

Varamedlem

Møre og Romsdal

Fauske Torbjørn

torbjoernfauske@gmail.com

41221443

Leder

Nordland

Danzinger Asta T.

ad.ta@nfk.no

90067779

Styremedlem

Nordland

Lunding Sigrid B.

siglun@nfk.no

90187439

Styremedlem

Nordland

Hansen Ingjerd Strøm

ingjerd.strom.hansen@vkbb.no

41688421

Varamedlem

Nordland

Storås Henrik Andreas

henstoras@gmail.com

48100213

Leder

Oslo 

Jæger Elisabeth

urdahl@email.com

92427796

Nestleder

Oslo 

Maleschka Katharina

kathimaleschka@gmail.com

41348754

Styremedlem

Oslo 

Akhtar Saba

saba_91@live.no

97727284

Styremedlem

Oslo 

Henriksen Mette Johanne

mettejohanne@gmail.com

93497804

Styremedlem

Oslo 

Halvorsen Carina Bigum

bigumcarina@gmail.com

95777673

Varamedlem

Oslo 

Dale Christiane Howlid

christiane.howlid.dale@throg.no

41248770

Leder

Rogaland

Ropeid Birute

lars.ropeid@online.no

99478116

Styremedlem

Rogaland

Svellingen Rolf Andre

rolfandre@hotmail.com

99628222

Styremedlem

Rogaland

Østensjø Vegard

vegard@vaagsli.com

91120627

Varamedlem

Rogaland

Reichhelm Inken

inken.reichhelm@freenet.de


Varamedlem

Rogaland

Johansen Charlotte 

charlotte@ljohansen.com

48246013

Leder

Troms og Finnmark

Henriksen

Linn K

linn.henriksen@tffk.no

91628990

Nestleder

Troms og Finnmark

Nils Henrik Melin

nilshenrikm@yahoo.no

48064519

Styremedlem

Troms og Finnmark

Løvheim Torunn

torunn.lovheim@tffk.no

91322350

Styremedlem

Troms og Finnmark

Lie Trond Arild

trondlie@hotmail.com

91157781

Styremedlem

Troms og Finnmark

Olsen Tage Andre

tage.andre.olsen@tffk.no

41122132

Styremedlem

Troms og Finnmark

Partapuoli Ul-Juhan

uljuhan.partapuoli@tffk.no

95708222

Styremedlem

Troms og Finnmark

Rikardsen Maria Amalie

mariarikardsen@yahoo.com

92868964

Styremedlem

Troms og Finnmark

Tønderlund Mia Karoline

miatonderlund@hotmail.com

48174152

Styremedlem

Troms og Finnmark

Cakir Denise

denise.bilge.cakir@tffk.no

99425377

Varamedlem

Troms og Finnmark

Eriksen Astrid Amalie

astrid_erixen@hotmail.com

48023349

Varamedlem

Troms og Finnmark

Pedersen Ragnar

ragnar.pedersen@outlook.com

95759923

Varamedlem

Troms og Finnmark

Sund Line Johansen

johansen.line@gmail.com

97148808

Leder

Trøndelag

Tessem Stein

stete@trondelagfylke.no

99707494

Styremedlem

Trøndelag

Bottolvs Toni Gustafsson

tongu@trondelagfylke.no

94484770

Styremedlem

Trøndelag

Haugen Steffen Ngwenya

sthaugen28@hotmail.com

91853724

Styremedlem

Trøndelag

Darmograi Tetyana

tetyanadarmograi@yahoo.com

45697187

Styremedlem

Trøndelag

Vindal Johanne Cecilie

jcvindal@hotmail.com

48142008

Varamedlem

Trøndelag

Storset Sunniva

sunniva@storset.no

91353614

Varamedlem

Trøndelag

Karagöz Ali R.

ali.riza.karagoz@vtfk.no

97468638

Leder

Vestfold og Telemark

Synstnes Svanhild

svanhild.synstnes@vtfk.no

41619363

Nestleder

Vestfold og Telemark

Beisland Kathinka Stene

kathinkabeisland@gmail.com

41507152

Styremedlem

Vestfold og Telemark

Shamsolebad Hoda

hoda1203@gmail.com

90173954

Styremedlem

Vestfold og Telemark

Zamfirov Petko

petko.zamfirov@gmail.com

40142826

Styremedlem

Vestfold og Telemark

Lindner Stefan

stefan.lindner@vlfk.no

94892811

Leder

Vestland

Sortland Øystein

oysteinland@hotmail.com

97734952

Nestleder

Vestland

Halsne Elisabeth

ehalsne82@hotmail.com

92029521

Styremedlem

Vestland

Lorentzen Mette

mette.lorentzen@outlook.com

90076298

Styremedlem

Vestland

Solheimsnes Kjersti Gro

Kjersti.gro.solheimsnes@vlfk.no

92491108

Styremedlem

Vestland

Nunes Ivana Pereira

ipenunes@gmail.com

97141154

Varamedlem

Vestland

Schlaeger Daniel

schlaegerdaniel@googlemail.com

48007963

Varamedlem

Vestland

Engan Grete Olin Nesvåg

greteoengan@hotmail.com

97532115

Varamedlem

Vestland

Huseklepp Frøydis Berg

froydis.berg@hotmail.com

97691510

Varamedlem

Vestland

Otterlei Natalie Therese

natalie.therese.otterlei@vlfk.no

90594789

Varamedlem

Vestland

Starheimsæter Helene

Helene.Starheimseter@sfj.no

97113909

Varamedlem

Vestland

Kollevold Birgit Hjorth

birgitk@viken.no

95992765

Leder

Viken

Agnalt Reidun

reidunag@viken.no

90542806

Styremedlem

Viken

Flatåker Birgit Moen

birgitf@viken.no

97158511

Styremedlem

Viken

Rosenvinge Maiken

maiken.rosenvinge@outlook.com

98495946

Styremedlem

Viken

Røsholm Unn Kristin

unnr@viken.no

47022693

Styremedlem

Viken

Taso Selma

selmataso@gmail.com

41192557

Styremedlem

Viken

Øsmundset Pernille Nordbak

pernilleo@viken.no

97742296

Styremedlem

Viken






Kontaktinformasjon UTVer - andre

Navn

E-post

Mobil

Verv

Område

Haug Sivakami Rethnam

sivakami.haug@uib.no

92695212

Leder

UiB

Brusevold Ingvild J.

i.j.brusevold@odont.uio.no

41034657

Leder

UiO

Treider Anne Kristin

Anne.kristin.treider@gmail.com

95802713

Styremedlem

UiO

Fjeld Katrine Gahre

katrine.gahre.fjeld@hotmail.com

95213837

Styremedlem

UiO

Strøm Kjetil

tannlegestrom@gmail.com

99582255

Styremedlem

UiO

Gussgard Anne Margrete

anne.m.gussgard@uit.no

48092448

Tillitsvalgt

UiT

Tunes Kristine

kristine3399@yahoo.no

92619216

Leder

Forsvaret

Isdahl Maiken Hellem

aiken_isdahl@hotmail.com

97072041

Varamedlem

Forsvaret

Eggum Erland

erland.eggum@lyse.net

95894220

Tillitsvalgt

Helfo

Lofstad Marianne

mariannelofstad@hotmail.com

99627616

Tillitsvalgt

Helse Sør-Øst

Stenhagen Kjersti Refsholt

kjerstistenhagen@gmail.com

99702879

Tillitsvalgt

Helsedirektoratet

Ulseth Pedersen Neiden Elen

elenup@gmail.com

90553790

Tillitsvalgt

Lovisenberg

Mulic Aida

a.g.mulic@odont.uio.no

99628363

Tillitsvalgt

NIOM

Pham Vivian Tram

vivian.tram.pham@sio.no

95922011

Tillitsvalgt

SiO

Øystese Tania

tania@oystese.com

4860443

Tillitsvalgt

TkMN

Melin Nils Henrik

nilshenrikm@yahoo.no

48064519

Tillitsvalgt

TkNN

Agnalt Reidun

reidunag@viken.no

90542806

Tillitsvalgt

TkØ


Innholdet er kun tilgjengelig for innloggede medlemmer

Sist oppdatert: 5. oktober 2022