Oversikt Utvalg for tillitsvalgte (UTV)

De tillitsvalgte i offentlige etater hvor det er ansatt tannleger (staten, fylkeskommunene og helseforetakene) er NTFs førstelinjetjeneste overfor medlemmer som har behov for bistand.

De tillitsvalgte gjennomfører bl.a. et selvstendig lønnsoppgjør for om lag 1550 medlemmer hvert år. For mer informasjon om UTVs arbeid og sammensetning, se Reglement for NTFs sentrale forhandlingsutvalg (SF) og lokale tillitsvalgte i tariffbund

Under finner du liste med kontaktinformasjon for Utvalg for tillitsvalgte (UTV) for de ulike områdene

Kontaktinformasjon UTVer - fylker

Navn

E-post

Mobil

Verv

Område

Haugstad Anita  

anita.haugstad@agderfk.no

92684941

Leder

Agder

Indridadottir Lill Terese

Lill.Terese.Indridadottir@agderfk.no

90141801

Nestleder

Agder

Förster Andreas

eposttilandreas@gmail.com

40043727

Styremedlem

Agder

Steinsvåg Kari

karisteinsvag@gmail.com

97754119

Styremedlem

Agder

Treldal Karianne

kariannetreldal@hotmail.com

91132262

Varamedlem

Agder

Buestad Ellen

ellen@buestad.net

98008989

Varamedlem

Agder

Ellingsen Øivind Grønnerud

oivind.ellingsen@hedmark.org

97740483

Leder

Innlandet

Magnusson Annika

annika.magnusson@oppland.org

99234905

Nestleder

Innlandet

Simensen Anita Dalbakk

Anita.Dalbakk.Simensen@oppland.org

97082430

Styremedlem

Innlandet

Bolte Anke

anke.bolte@hedmark.org

41164017

Styremedlem

Innlandet

Førde Marianne S Hansen

marianneshforde@gmail.com

95828439

Styremedlem

Innlandet

Løken Ragnhild Henriksen

tann.henriksen@gmail.com

95063874

Styremedlem

Innlandet

Liaset Louise Frostad

louise.liaset@gmail.com

99251549

Leder

Møre og Romsdal

Bjerkeset Gunnhild B. Farstad

gunnhild.bjerkeset@gmail.com

99697929

Styremedlem

Møre og Romsdal

Bosse Eva

eva.bosse@me.com

93811245

Styremedlem

Møre og Romsdal

Håskjold Maria

mar-haas@online.no

93054602

Styremedlem

Møre og Romsdal

Bleie Birgitte Storegjerde

birgitte_sb@hotmail.com

40048052

Varamedlem

Møre og Romsdal

Fauske Torbjørn

torbjoernfauske@gmail.com

41221443

Leder

Nordland

Danzinger Asta T.

ad.ta@nfk.no

90067779

Styremedlem

Nordland

Lunding Sigrid Bruuse

slunding@online.no

90187439

Styremedlem

Nordland

Hansen Ingjerd Strøm

ingjerd.strom.hansen@vkbb.no

41688421

Varamedlem

Nordland

Storås Henrik Andreas

henstoras@gmail.com

48100213

Leder

Oslo 

Jæger Elisabeth

urdahl@email.com

92427796

Nestleder

Oslo 

Maleschka Katharina

kathimaleschka@gmail.com

41348754

Styremedlem

Oslo 

Rundberg Elin Rakstang

elin.rakstangrundberg@hel.oslo.kommune.no

40224824

Styremedlem

Oslo 

Henriksen Mette Johanne

mettejohanne@gmail.com

93497804

Varamedlem

Oslo 

Arnold Marit

marit.arnold@hel.oslo.kommune.no

93841614

Varamedlem

Oslo 

Dale Christiane Howlid

christiane.dale@lyse.net

41248770

Leder

Rogaland

Boenheim Anna Esther

esther.boenheim@throg.no


Styremedlem

Rogaland

Svellingen Rolf Andre

rolfandre@hotmail.com

99628222

Styremedlem

Rogaland

Østensjø Vegard

vegard@vaagsli.com

91120627

Varamedlem

Rogaland

Ropeid Birute

lars.ropeid@online.no

99478116

Varamedlem

Rogaland

Johansen Charlotte 

charlotte@ljohansen.com

48246013

Leder

Troms og Finnmark

Henriksen

Linn K

linn.henriksen@tromsfylke.no

91628990

Nestleder

Troms og Finnmark

Halvorsen Hilde

halvorsen_hilde@yahoo.com

90991099

Styremedlem

Troms og Finnmark

Nils Henrik Melin

nilshenrikm@yahoo.no

48064519

Styremedlem

Troms og Finnmark

Løvheim Torunn

torunn.lovheim@tromsfylke.no

91322350

Styremedlem

Troms og Finnmark

Lie Trond Arild

trondlie@hotmail.com


Styremedlem

Troms og Finnmark

Olsen Tage Andre

tage.andre.olsen@tffk.no


Styremedlem

Troms og Finnmark

Partapouli Ul-Juhan

uljuhan.partapuoli@tffk.no


Styremedlem

Troms og Finnmark

Rikardsen Maria Amalie

mariarikardsen@yahoo.com


Styremedlem

Troms og Finnmark

Tønderlund Mia Karoline

miatonderlund@hotmail.com


Styremedlem

Troms og Finnmark

Cakir Denise

denise.bilge.cakir@tffk.no


Varamedlem

Troms og Finnmark

Eriksen Astrid Amalie

astrid_erixen@hotmail.com

48023349

Varamedlem

Troms og Finnmark

Pedersen Ragnar

ragnar.pedersen@outlook.com


Varamedlem

Troms og Finnmark

Sund Line Johansen

johansen.line@gmail.com

97148808

Leder

Trøndelag

Tessem Stein

stete@trondelagfylke.no

99707494

Styremedlem

Trøndelag

Bottolvs Toni Gustafsson

tongu@trondelagfylke.no

94484770

Styremedlem

Trøndelag

Haugen Steffen Ngwenya

sthaugen28@hotmail.com

91853724

Styremedlem

Trøndelag

Vist Cecilie Bjørkamo

cecilie.vist@gmail.com

45285279

Styremedlem

Trøndelag

Vindal Johanne Cecilie

jcvindal@hotmail.com

48142008

Varamedlem

Trøndelag

Solberg Ingunn Omestad

ingsolb@trondelagfylke.no

45225083

Varamedlem

Trøndelag

Karagöz Ali R.

ali.riza.karagoz@vtfk.no

97468638

Leder

Vestfold og Telemark

Synstnes Svanhild

svanhild.synstnes@vtfk.no

41619363

Nestleder

Vestfold og Telemark

Beisland Kathinka Stene

kathinkabeisland@gmail.com

41507152

Styremedlem

Vestfold og Telemark

Shamsolebad Hoda

hoda1203@gmail.com

90173954

Styremedlem

Vestfold og Telemark

Zamfirov Petko

petko.zamfirov@gmail.com


Styremedlem

Vestfold og Telemark

Lindner Stefan

stefan.lindner@vlfk.no

94892811

Leder

Vestland

Sortland Øystein

oysteinland@hotmail.com

97734952

Nestleder

Vestland

Halsne Elisabeth

Elisabeth.Halsne@sfj.no

92029521

Styremedlem

Vestland

Lorentzen Mette

mette.lorentzen@outlook.com

90076298

Styremedlem

Vestland

Nunes Ivana Pereira

ipenunes@gmail.com


Styremedlem

Vestland

Schlaeger Daniel

schlaegerdaniel@googlemail.com

48007963

Styremedlem

Vestland

Solheimsnes Kjersti Gro

Kjersti.gro.solheimsnes@hfk.no

92491108

Styremedlem

Vestland

Adolfsen Monika Nydal

monnydal@gmail.com

90585025

Varamedlem

Vestland

Aursland Randi Elisabeth

reaursland@hotmail.com


Varamedlem

Vestland

Blindheim Grethe

Grethe.Blindheim@hfk.no

99642269

Varamedlem

Vestland

Otterlei Natalie Therese

natalie.therese.otterlei@sfj.no


Varamedlem

Vestland

Skjerlie Ida

ida_skjerlie@hotmail.com

92139526

Varamedlem

Vestland

Starheimsæter Helene

Helene.Starheimseter@sfj.no

97113909

Varamedlem

Vestland

Kollevold Birgit Hjorth

birgitk@viken.no

95992765

Leder

Viken

Flatåker Birgit Moen

birgitf@viken.no

97158511

Styremedlem

Viken

Hosseini Syed Mansour

syemanso@hotmail.com

99798155

Styremedlem

Viken

Røsholm Unn Kristin

unnr@viken.no

47022693

Styremedlem

Viken

Taso Selma

selmataso@gmail.com

41192557

Styremedlem

Viken

Øsmundset Pernille Nordbak

pernilleo@viken.no

97742296

Styremedlem

Viken






Kontaktinformasjon UTVer - andre

Navn

E-post

Mobil

Verv

Område

Haug Sivakami Rethnam

sivakami.haug@uib.no

92695212

Leder

UiB

Cimpan Mihaela Roxana

mihaela.cimpan@uib.no

48022207

Nestleder

UiB

Reisegg Kjetil

kjetilreisegg@gmail.com

99708987

Styremedlem

UiB

Brusevold Ingvild J.

i.j.brusevold@odont.uio.no

41034657

Leder

UiO

Treider Anne Kristin

Anne.kristin.treider@gmail.com

95802713

Styremedlem

UiO

Fjeld Katrine Gahre

katrine.gahre.fjeld@hotmail.com

95213837

Styremedlem

UiO

Strøm Kjetil

tannlegestrom@gmail.com

99582255

Styremedlem

UiO

Gussgard Anne Margrete

anne.m.gussgard@uit.no


Tillitsvalgt

UiT

Tunes Kristine

kristine3399@yahoo.no

92619216

Leder

Forsvaret

Isdahl Maiken Hellem

aiken_isdahl@hotmail.com


Varamedlem

Forsvaret

Eggum Erland

erland.eggum@lyse.net

95894220

Leder

Helfo

Lofstad Marianne

mariannelofstad@hotmail.com


Tillitsvalgt

Helse Sør-Øst

Stenhagen Kjersti Refsholt

kjerstistenhagen@gmail.com


Tillitsvalgt

Helsedirektoratet

Axelsson Anders Stefan

stefan.axelsson@tako.no


Tillitsvalgt

Lovisenberg

Mulic Aida

a.g.mulic@odont.uio.no


Tillitsvalgt

NIOM

Pham Vivian Tram

vivian.tram.pham@sio.no


Tillitsvalgt

SiO

Døsvik Katrine

katdo@tkmidt.no


Tillitsvalgt

TkMN

Melin Nils Henrik

nilshenrikm@yahoo.no


Tillitsvalgt

TkNN

Vangsnes Marianne Brøndum

marianne.vangsnes@gmail.com


Tillitsvalgt

TkSør




Innholdet er kun tilgjengelig for innloggede medlemmer

Sist oppdatert: 8. februar 2021